Stylizacja włosów z kosmetykami JoannaLatem często dajemy odpocząć swoim włosom. Pozwalamy kosmykom schnąć w promieniach słońca, rzadziej je wiążemy w misterne koczki i warkoczyki. W sezonie jesiennym upięcia powracają do łask. Wśród szerokiej gamy fryzur każda z nas próbuje odnaleźć coś dla siebie.

Odmień swój wizerunek!

W celu odmienienia swojego wizerunku, wcale nie musisz ścinać włosów. Mówi się, że kobiety zwykle obcinają włosy, kiedy w ich życiu dzieje się coś ważnego lub po prostu potrzebują potrzebują odmiany. Jesień jest idealnym czasem na metarmofozę. Kiedy za oknem jest szaro i buro, aż się prosi o lekką zmianę.

WIĘCEJ

Wydawawałoby się, że wystarczy sięgnąć po lokówkę i już, fale na miarę gwiazd Hollywood gotowe. Tymczasem nie jest to takie proste, ponieważ włosy przed zabiegiem muszą zostać przygotowane. Dzięki temu na dłużej zachowają piękny wygląd.

KROK 1: Zastanów sę, czy aby na pewno chcesz kręcić włosy?

Jaki jest powód Twojej decyzji? Spójrz w lustro i pomyśl, czy Twoje włosy rzeczywiście potrzebują przemiany? Pamiętaj, że każdy, nawet jednorazowy zabieg wpływa na ich kondycję.

WIĘCEJ

jak zwiększyć objętość fryzuryWellaflex Instant Volume Boost: jak zwiększyć objętość fryzury

Perfekcyjnie wystylizowana, pełna objętości fryzura nigdy nie wychodzi z mody, niezależnie od stylu: burza loków, romantyczne fale lekko opadające na ramiona, czy uniesione u nasady gładkie uczesanie zawsze prezentują się doskonale.

Bo w przypadku włosów „więcej” znaczy lepiej! Dlatego eksperci Wella stworzyli nową linię Wellaflex Instant Volume Boost, która pomaga uzyskać podwójną objętość fryzury (w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), a także elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin! Dzięki pełnej objętości fryzurze odważysz się sięgnąć w życiu po więcej!

Zdaniem ambasadora marki Wellaflex, światowej sławy stylisty fryzur, Saschy Breuera: Pełna objętości fryzura ma ogromne znaczenie. To przede wszystkim zadowolenie z własnego wyglądu, które dodaje nam odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań. Niezależnie od tego, czy chcesz wystylizować sprężyste, lekko falujące loki, czy fale o lustrzanym połysku w stylu dawnego Hollywood, Wellaflex Instant Volume Boost daje nieograniczony zakres możliwości, jeśli chodzi o stylizację pełnej objętości fryzury – podkreśla stylista.

WIĘCEJ

Masz dość niesfornych, kręcących się i trudnych w układaniu włosów? Zabieg keratynowego prostowania włosów, pozwoli Ci uzyskać proste, gładkie i lśniące włosy.

Co to jest keratyna?

Keratyna jest naturalnym składnikiem. Stanowi jedno z białek, będące podstawowym budulcem włosa. Stosowana w zabiegach stylizacji włosów, umożliwia ich trwałe prostowanie.

 

WIĘCEJ