Metamorfoza salonu PRIMA z Warszawy

salon fryzjerski primasalon fryzjerski prima

Salon PRIMA na warszawskim Mokotowie potrzebował gruntownych zmian. Dzięki Pandzie w drugim odcinku „Salonowych Rewolucji” przeszedł totalną metamorfozę. Bohaterem drugiego odcinka „Salonowych Rewolucji” był salon PRIMA, na warszawskim Mokotowie, który Leszek Czajka i eksperci marki Panda zmienili nie do poznania.

 

- Salon PRIMA wymagał kompleksowej pomocy, dlatego zmieniliśmy praktycznie całą aranżację. Część salonu urządzono w stylistyce komfortowych salonów SPA, z wykorzystaniem kolekcji MILOS. Zdecydowaliśmy się również na użycie prostych konsolet i recepcji. Wszystkie meble, w śnieżnobiałej kolorystyce miały za zadanie optycznie powiększyć wnętrze – mówi Krzysztof Soboń, ekspert od salonowych metamorfoz w programie „Salonowe Rewolucje” i menedżer sprzedaży w firmie Panda.

 

Salon PRIMA przed metamorfozą:

 

 

Efekt został osiągnięty. Wizerunek salonu PRIMA podkreśliły meble z kolekcji MILOS. Komfortowe fotele MILOS obite białym skajem rozświetliły wcześniej ciemne, niemodne wnętrze, a dwuosobowa myjnia MILOS zaaranżowała strefę pielęgnacji w salonie PRIMA.

- Kolekcja Milos została stworzona dla fryzjerów szukających pięknie wykończonych mebli i praktycznych udogodnień. Wygodny fotel i dwuosobowa myjnia tworzą kolekcję idealną dla osób, dla których wygląd salonu jest równie ważny, jak jego funkcjonalność – mówi Krzysztof Soboń.

 

 

Salon PRIMA po metamorfozie:

 

 

Nie można jednak zapomnieć o pozostałych elementach wystroju. Konsoleta TARDE z funkcjonalnym podnóżkiem jest praktyczną ozdobą salonu, a biała recepcja i regał COMODO, dzięki prostej formie stworzyły harmonijną jedność ze sferą pielęgnacji i kreacji.

 

Salon PRIMA, z ciemnego, nieatrakcyjnego wnętrza stał się prawdziwą perełką na warszawskim Mokotowie. Meble, dobrane przez ekspertów sprawiły, że salon odzyskał witalność. Wiedza i doświadczenie Leszka Czajki oraz profesjonalne doradztwo Pandy, było w tym przypadku najważniejszym elementem sukcesu PRIMY.

 

„Salonowe Rewolucje” emitowane są na antenie Polsat Cafe w każdy piątek  o  godzinie 21.00. Odcinki archiwalne można obejrzeć online na ipla.tv.