INDOLA Sun Active z filtrem UV

 Kosmetyki do włosów z filtrem UVLinia INDOLA Sun Active została stworzona po to, aby w czasie lata zapewnić włosom odpowiednią opiekę. W formule wszystkich kosmetyków INDOLA Sun Active wykorzystano sprytny Kompleks Climate-Shield. Tworzy on na włosach ochronny film stanowiący barierę przed działaniem promieni UV, wody morskiej, wiatru i zanieczyszczeń w powietrza.

 

 

Linia INDOLA Sun Active składa się z czterech produktów, dzięki którym włosy pokochają lato.


SZAMPON DO WŁOSÓW I CIAŁA INDOLA Sun Active

Przeznaczony do mycia włosów i skóry wystawionych na działanie słońca. Oczyszcza włosy, odpręża je i pomaga stawiać czoła promieniowaniu UV. Wzbogacony został o Kompleks Climate-Shield z odbudowującym mleczkiem palmowym oraz witaminą E.

 

REGENERACJA PO KĄPIELACH SŁONECZNYCH INDOLA Sun Active

Ta innowacyjna odżywka w sprayu, wzbogacona o Kompleks Climate-Shield z odbudowującym mleczkiem palmowym oraz filtrem UV sprawia, że rozdwajające się końcówki i uszkodzenia zostają zregenerowane do 80%.

 

MASKA INDOLA Sun Active

Maska odświeża i pomaga chronić włosy przed promieniowaniem UV. Zapobiega również elektryzowaniu się włosów i chroni je przed działaniem wolnych rodników. Wzbogacona o Kompleks Climate-Shield z odbudowującym mleczkiem palmowym oraz witaminą E.

 

OCHRONNY OLEJEK INDOLA Sun Active

Zawiera Kompleks Climate-Shield z odbudowującym olejkiem morelowym, witaminą E oraz filtrem UV. Pokrywa włosy niewidzialną powłoką chroniącą je przed uszkodzeniami, wywołanymi promieniowaniem UV.

 

Rekomendowana cena detaliczna INDOLA Sun Active:

 

Szampon do włosów i ciała, poj. 300ml, ok  40,00 zł

Regeneracja po kąpielach słonecznych ciała, poj. 250 ml, ok. 40,00 zł

Maska, poj. 150 ml, ok. 40,00 zł

Ochronny olejek, poj. 100 ml, ok. 70,00 zł