Kosmetyki do pielęgnacji włosów zimą

pielęgnacja włosów zimą

Jesień i zima to zawsze trudny czas dla delikatnych włosów. Dlatego Schauma wprowadza nową linię Lekkość i Pielęgnacja - specjalnie do pielęgnacji delikatnych, suchych i matowych włosów. Teraz, mimo noszenia czapki, czy trudnych czynników zewnętrznych, delikatne włosy mogą zachować objętość i naturalną lekkość.

Czy z powodu silnego wiatru, czy grubych czapek jesienią i zimą musimy zrezygnować z lekkich stylizacji? Otóż nie! Wystarczy zadbać o właściwą pielęgnację, która nie obciąży włosów. A w tym pomoże nowa linia Schauma Lekkość i Pielęgnacja.

Schauma Lekkość i Pielęgnacja została stworzona z myślą o delikatnych, suchych i matowych włosach. Formuła bez silikonów z ekstraktem z kolagenu morskiego nie obciąża włosów. a intensywnie pielęgnujące proteiny uzupełniają ubytki zniszczonej struktury włosa. Dla silnych i błyszczących włosów.

Wykorzystany w formule kolagen morski jest bogaty w pierwiastki śladowe i minerały, które wspomagają prawidłowe nawilżenie włosów. Jednocześnie głęboka proteinowa regeneracja wewnętrznej struktury włosów, utrzymuje je w dobrej kondycji.

 

Na linię Schauma Lekkość i Pielęgnacja składają się trzy produkty, które zapewnią włosom odpowiednią pielęgnację, bez obciążania:

  • Szampon Schauma Lekkość i Pielęgnacja

Proces pielęgnacji rozpoczyna się już w czasie mycia włosów – dlatego tak ważne jest stosowanie wyjątkowo lekkiego szamponu Schauma Lekkość i Pielęgnacja.

  •  Odżywka Schauma Lekkość i Pielęgnacja

Odżywka wygładza powierzchnię włosów, które stają się nie tylko gładkie, ale również bardziej błyszczące. Wystarczy nałożyć odżywkę na włosy i po chwili spłukać.

  • Spray natychmiastowe odżywienie Schauma Lekkość i Pielęgnacja

Innowacyjna formuła sprayu intensywnie pielęgnuje kosmyki włosów i przywraca im naturalny blask. Wystarczy spryskać osuszone ręcznikiem włosy z odległości 20-25 cm i cieszyć zdrowym połyskiem i naturalną lekkością delikatnych włosów.

 

Rekomendowana cena detaliczna produktów:

- szampon Schauma Lekkość i Pielęgnacja 250ml– ok. 7 zł

- szampon Schauma Lekkość i Pielęgnacja 400ml – ok. 10 zł
- odżywka Schauma Lekkość i Pielęgnacja 200ml – ok. 7 zł

- spray natychmiastowe odżywienie Schauma Lekkość i Pielęgnacja 100ml – ok. 10 zł