Naturia Organic Laboratorium Kosmetyczne JoannaNaturia Organic Laboratorium Kosmetyczne JoannaKoniec z farbami, które psują powierzchnię włosa. Naturia Organic to nowa, w pełni innowacyjna linia, bezpieczna również dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii.

Przed użyciem każdej farby powinnaś zrobić test

Nigdy o tym nie zapominaj, by przed nałożeniem farby zrobić test alergiczny. Nałóż drobną ilość specyfiku na włosy i obserwuj reakcję skóry. Farby drażniące mogą doprowadzić do stanów zapalnych, których leczenie trwa czasem nawet i miesiącami. Osoby ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii powinny stosować wyłącznie produkty o łagodnych recepturach. Jeśli dotąd stosowałaś również zwykłe farby, nie zaszkodzi jeśli zmienisz preparat do farbowania. Dzięki temu prostemu manewrowi Twoje włosy zachowają na dłużej piękny kolor oraz zdrowy wygląd.

WIĘCEJ

metaliczna koloryzacjaW tym sezonie projektanci mody i makijażyści zadbali abyśmy mieli możliwość wyboru ubrań, biżuterii, a nawet kolorowych kosmetyków, które będą olśniewać metalicznym połyskiem. Wszystko po to, aby móc stworzyć mieniący się barwami total look!

Jednak nie będzie to możliwe bez odpowiedniego koloru włosów, o który zadbają nowe odcienie IGORA Royal Metallics!

Kolory IGORA ROYAL Metallics zostały stworzone z myślą o tych wszystkich, którzy podążają za najnowszymi trendami i chcieliby podkreślić swój wygląd modnym kolorem włosów.

 

WIĘCEJ

fryzjer Warszawa - Modna koloryzacja włosów 2013fryzjer Warszawa - Modna koloryzacja włosów 2013Ciekawy i dobrze dobrany kolor włosów to klucz do stworzenia gorącej stylizacji. Równie ważne jest, aby koloryzacja była niebanalna i profesjonalnie wykonana. Rozwój technik fryzjerskich sprawia, że płaskie, jednowymiarowe nakładanie farby, stało się modowym wspomnieniem, rodem z  lat 90-tych. Obecnie, rynek usług fryzjerskich oferuje całą gamę nowoczesnych koloryzacji. Wystarczy wymienić kilka najpopularniejszych - ombre, koloryzacja 3D czy refleksy.

WIĘCEJ

koloryzacja włosówkoloryzacja włosówLuksusowa koloryzacja zapewniająca trwały, intensywny kolor, potrójną pielęgnację oraz przyjemną, samodzielną aplikację. Sięgnij po Color Mask, a Twoje włosy poczują się jak w SPA.

Wyobraź sobie: nasycony, intensywny kolor, włosy niewiarygodnie lśniące i miękkie jak jedwab. Teraz możesz cieszyć się luksusową pielęgnacją włosów także podczas samodzielnej koloryzacji w domu. Jak to możliwe? Schwarzkopf przedstawia ColorMask - pierwszą koloryzację* w formie maski do włosów. Łączy w sobie najważniejsze zalety, których kobiety oczekują od koloryzacji jakości premium: trwałość koloru, blask i pielęgnację, a także łatwość aplikacji.

WIĘCEJ