Poznaj farby, które nie niszczą włosów!

Naturia Organic Laboratorium Kosmetyczne JoannaNaturia Organic Laboratorium Kosmetyczne JoannaKoniec z farbami, które psują powierzchnię włosa. Naturia Organic to nowa, w pełni innowacyjna linia, bezpieczna również dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii.

Przed użyciem każdej farby powinnaś zrobić test

Nigdy o tym nie zapominaj, by przed nałożeniem farby zrobić test alergiczny. Nałóż drobną ilość specyfiku na włosy i obserwuj reakcję skóry. Farby drażniące mogą doprowadzić do stanów zapalnych, których leczenie trwa czasem nawet i miesiącami. Osoby ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii powinny stosować wyłącznie produkty o łagodnych recepturach. Jeśli dotąd stosowałaś również zwykłe farby, nie zaszkodzi jeśli zmienisz preparat do farbowania. Dzięki temu prostemu manewrowi Twoje włosy zachowają na dłużej piękny kolor oraz zdrowy wygląd.

Nowa seria Laboratorium Kosmetyczne Joanna

marka Joanna

Zostań fanką marki Joanna na:

www.facebook.com/LaboratoriumKosmetyczneJoanna

Farby z serii Naturia Organic są w pełni bezpieczne dla Twoich włosów. Kosmetyki te przed wprowadzeniem na rynek zostały poddane szczegółowym badaniom. Jeśli marzy Ci się metamorfoza, to właśnie najlepszy wybór!

Preparaty Naturia Organic Laboratorium Kosmetyczne Joanna wzbogacono o organiczny olej arganowy, którego zadaniem jest ochrona łusek włosa w trakcie farbowania. Ponadto w skład kosmetyku wchodzi Polyquaternium 22 wodny polimer kondycjonujący, wysoce stabilny przy ekstremalnym pH, odpowiedzialny za przedłużoną trwałość koloru. Idealny do włosów suchych, po zabiegach chemicznych, świetnie sprawdza się w roli zastępcy silikonu kondycjonującego.

Pielęgnuj włosy już w trakcie farbowania

Naturia Organic to farby, w których nie znajdują się substancje drażniące, takie jak amoniak, parabeny, silikony i PPD. Bezpieczne i trwałe, zapewniają kolor na długi czas! Preparaty dają efekt permamentnego pokrycia włosów, charakterystycznego dla III stopnia koloryzacji. W opakowaniu farb Naturia Organic znajdziesz również specjalną saszetkę z szamponem i maseczką z serii Argan Oil. Najlepiej jeśli nałożysz je na włosy tuż po zabiegu.

Więcej o serii Naturia Organic Laboratorium Kosmetyczne Joanna na www.joanna.pl

marka Joanna

Zostań fanką marki Joanna na:

www.facebook.com/LaboratoriumKosmetyczneJoanna