Rozjaśnianie włosów z IGORA ROYAL

IGORA ROYAL Fashion Lights jednocześnie rozjaśnia i nadaje kolor w trwały sposóbIGORA ROYAL Fashion Lights

Na wybiegach już można oglądać kolekcje na sezon jesień-zima. Królują tam ubrania w stonowanych kolorach, ale wystarczy dodatek o intensywnej barwie, a stylizacja nabierze charakteru.

Podobnie jest z kolorem włosów – rozjaśnione pasma potrafią odmienić fryzurę. A żeby efekt kontrastu był intensywny, powstała IGORA ROYAL Fashion Lights. Mimo że lato dopiero przed nami, projektanci już teraz przedstawiają swoje propozycje na kolejny sezon.

Po pastelowych i neonowych letnich kolekcjach, przychodzi czas na odcienie szarości, brązy i czernie. Ale to nie znaczy, że stylizacje będą nudne. Wręcz przeciwnie – bez względu na to, co będziemy mieć na sobie przyciągniemy uwagę wszystkich. Jak? Za sprawą blasku i barwy włosów, o których doskonale intensywny kolor i maksimum kontrastu zadba IGORA ROYAL Fashion Lights.

 

IGORA ROYAL Fashion Lights jednocześnie rozjaśnia i nadaje kolor w trwały sposób, nawet ciemnym i wcześniej farbowanym włosom. Pozostawia je promienne, błyszczące i pełne skontrastowanych refleksów.

 

Sześć modnych odcieni IGORA ROYAL Fashion Lights opiera się na działaniu nowej technologii barwników wzbogaconych o działanie wzmacniających połysk ultra-vibrant boosters. Nowa formuła kremu w połączeniu z niezwykle skutecznym w działaniu olejowym deweloperem zapewnia doskonałe działanie farby.

 

Nowa technologia = Krem + Deweloper

 

IGORA ROYAL Fashion Lights jednocześnie rozjaśnia i nadaje kolor w trwały sposóbIGORA ROYALZawarte w formule kremu pigmenty, wzbogacone o ultra-vibrant boosters skutecznie wnikają w strukturę włosów. Pięknie tonują i widocznie nabłyszczają włosy. Dzięki temu kolor jest trwały i niezwykle świetlisty. Olejowy film okrywa powierzchnię włosa i szczelnie zamyka barwniki w jego wnętrzu. Jednocześnie pielęgnuje, intensywnie wygładza i pokrywa włosy powłoką odbijającą światło.

 

IGORA ROYAL Fashion Lights rozjaśnia włosy do 5 poziomów. Jednocześnie pokrywa je głębokim odcieniem i tonuje.

Farbę można wykorzystać do:

  1. robienia pasemek po raz pierwszy
  2. w celu odświeżenia pasemek
  3. do rozjaśnienia włosów farbowanych.

Rekomendowana cena koloryzacji IGORA ROYAL Fashion Lights w salonie fryzjerskim to ok. 250,00 zł.