Koloryzacja Sunshine – objętość i blask

fryzjer Warszawa - Modna koloryzacja włosów 2013fryzjer Warszawa - Modna koloryzacja włosów 2013Ciekawy i dobrze dobrany kolor włosów to klucz do stworzenia gorącej stylizacji. Równie ważne jest, aby koloryzacja była niebanalna i profesjonalnie wykonana. Rozwój technik fryzjerskich sprawia, że płaskie, jednowymiarowe nakładanie farby, stało się modowym wspomnieniem, rodem z  lat 90-tych. Obecnie, rynek usług fryzjerskich oferuje całą gamę nowoczesnych koloryzacji. Wystarczy wymienić kilka najpopularniejszych - ombre, koloryzacja 3D czy refleksy.

 

Modna koloryzacja włosów 2013

 

Hitem salonu In Harmony w Warszawie jest ich autorska koloryzacja Sunshine. Inspiracją dla tego stylu były „muśnięcia słońca”, czyli naturalne, fragmentaryczne i nieregularne rozjaśnienia, jakie pojawiają się latem na poszczególnych pasmach włosów.

- Koloryzacja Sunshine bazuje na naturalnych odcieniach, które łagodnie stapiają się ze sobą, dając wrażenie melanżowych włosów. Fryzura jest rozświetlona, a włosy zyskują połysk. Ta metoda farbowania  daje „efekt gwiazdy”, uzyskany dzięki temu, że poszczególne refleksy układają się na włosach w iskrzące promienie – mówi Ula z salonu In Harmony w Warszawie.

Koloryzacja Sunshine pozwala wyeksponować naturalne piękno. Jakie włosy są najbardziej atrakcyjne? Gdyby zastanowić się nad wyznacznikami,  to największe znaczenie ma ich naturalny i zdrowy wygląd, czyli miękkość, objętość i blask.

Nie trzeba skracać długości włosów , gdyż, dzięki charakterystycznym rozświetleniom, włosy stają się lżejsze, co sprawia, że stają się ożywione i nabierają zdrowego wyglądu. Nie trzeba również często powtarzać farbowania. Dzięki Sunhine można szybko i efektownie odświeżyć fryzurę i odmienić się w kilka minut!

Koloryzacja włosów bez amoniaku

 

Delikatna koloryzacja Sunshine jest polecana dla wszystkich rodzajów włosów, również tych zmęczonych zabiegami fryzjerskimi,  zmatowiałych, szarych i pozbawionych wyrazu. Farbowanie wykonuje się tylko przy użyciu delikatnych produktów, takich jak pasta rozjaśniająca bez amoniaku. Produkty rozjaśniające, zawierające amoniak, który brutalnie ingeruje w strukturę włosa, sprawiają, że zamiast miękkich, delikatnych i pełnych słonecznego światła pukli, włosy mogą stać się wysuszone, szorstkie i  łamliwe.

Koloryzacja Sunshine kosztuje, w zależności od długości włosów,  od 159 do 179 zł. Taką niepowtarzalną fryzurę można wykonać w salonie In Harmony w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123a (Budynek Millennium Plaza).

 

zobacz salon: kliknij