Metaliczna koloryzacja

metaliczna koloryzacjaW tym sezonie projektanci mody i makijażyści zadbali abyśmy mieli możliwość wyboru ubrań, biżuterii, a nawet kolorowych kosmetyków, które będą olśniewać metalicznym połyskiem. Wszystko po to, aby móc stworzyć mieniący się barwami total look!

Jednak nie będzie to możliwe bez odpowiedniego koloru włosów, o który zadbają nowe odcienie IGORA Royal Metallics!

Kolory IGORA ROYAL Metallics zostały stworzone z myślą o tych wszystkich, którzy podążają za najnowszymi trendami i chcieliby podkreślić swój wygląd modnym kolorem włosów.

 

 

W portfolio nowej kolekcji IGORA Royal znajduje się 8 unikalnych, opalizujących kolorów, które połączono z kontrastującymi ciepłymi i chłodnymi odcieniami. W efekcie możemy uzyskać na włosach metalizowany efekt i lśniące wykończenie fryzury.

Działanie IGORA Royal Metallics opiera się na Technologii High Definition. Jej podstawę stanowią najwyższej jakości barwniki, które odpowiadają za czystość tonacji, głębię i intensywność kolorów oraz skuteczne pokrycie włosów.

Olejowy Deweloper IGORA Royal składa się z dwóch faz: olejowej (lipidowej) i wodnej. Dzięki zwiększonej zawartości pielęgnującego oleju oraz wyższemu stężeniu aktywnych składników w fazie wodnej pigmenty koloru szybciej wnikają we włosy, nadając im bardziej intensywne odcienie, wyjątkowy połysk i dłuższą trwałość koloru.

Lipidowe nośniki fazy olejowej wspomagają wnikanie pigmentów. Jednocześnie uszczelniają zewnętrzną powierzchnię włosa, zamykając kolor w jego wewnętrznej strukturze, co zapewnia długotrwały rezultat koloryzacji.

Wraz z nowymi odcieniami, IGORA ROYAL Metallics wprowadza również do salonów fryzjerskich cztery techniki koloryzacji – od podkreślenia naturalnego koloru włosów poprzez metaliczne akcenty, aż do ekstrawaganckiej, metalicznej stylizacji inspirowanej trendami z wybiegów mody.