Kręcone włosy to naprawdę piękna sprawa. Wyobraź sobie jak wiele czasu oszczędasz na stylizacji, ponieważ Twoje kosmyki zawsze wyglądają intrygująco! Zwykły koczek, czy kucyk u osób z kręconymi włosami, wygląda niesamowicie.

Pokochaj swoje włosy

Często bywa tak, że jeśli ktoś ma kręcone włosy, marzy o tym, by mieć proste. I na odwrót, panie z włosami prostymi jak druty zrobią wszystko, by choć odrobinę się pokręciły. Gabinety fryzjerskie oferują coraz więcej technik, dzięki którym możliwe jest uzyskanie wymarzonego wyglądu fryzury. Jedne z nich są droższe, inne tańsze. My jednak polecamy bardzo proste rozwiązanie- zaakceptuj samą siebie! Zrób wszystko, co możesz, by wydobyć piękno z naturalnego wyglądu Twoich włosów.

WIĘCEJ

Włosy cienkie i słabe potrzebują uzyskać nieco więcej witalności i objętości. W trosce o ich wygląd powinnaś zadbać o odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji i przestrzegać podstawowych zasady ich stosowania.

WIĘCEJ

regeneracja suchych włosów po leciewłosy suche po leciePatrzysz na zdjęcia i wspominasz ciepły piasek pod stopami, morską bryzę i cudownie gorące promienie słońca? Uwaga! Jeśli latem intensywnie korzystałaś z kąpieli słonecznych, nie chowałaś włosów pod kapeluszem lub czapką i nie zabezpieczałaś ich regularnie filtrem przeciwsłonecznym, to koniecznie poddaj je teraz wnikliwej analizie.

 WŁOSY ZNISZCZONE PO LECIE

Jedwabisty połysk zmatowiał, a włosy stały się suche i szorstkie w dotyku?  Rozdwojone końcówki i chropowata łuska włosów sprawiają, że przypominają one siano? To efekt nadmiernej ekspozycji na słońce.  Jednak przesuszenie włosów ma negatywny wpływ nie tylko na ich wygląd. Suche włosy trudno się układają i często łamią, bo mają bardzo kruchą strukturę.

WIĘCEJ

składniki szamponów do włosówskładniki szamponów do włosówPierwotnie używano do mycia włosów mydła. Jednak nie sprawdzało się ono zbyt dobrze.

Po takiej kąpieli włosy były szorstkie, matowe i trudne do rozczesania. Na szczęście rozwój kosmetologii zaowocował wynalezieniem szamponów do włosów.

 

WIĘCEJ