Jak dbać o kręcone włosy?

Kręcone włosy to naprawdę piękna sprawa. Wyobraź sobie jak wiele czasu oszczędasz na stylizacji, ponieważ Twoje kosmyki zawsze wyglądają intrygująco! Zwykły koczek, czy kucyk u osób z kręconymi włosami, wygląda niesamowicie.

Pokochaj swoje włosy

Często bywa tak, że jeśli ktoś ma kręcone włosy, marzy o tym, by mieć proste. I na odwrót, panie z włosami prostymi jak druty zrobią wszystko, by choć odrobinę się pokręciły. Gabinety fryzjerskie oferują coraz więcej technik, dzięki którym możliwe jest uzyskanie wymarzonego wyglądu fryzury. Jedne z nich są droższe, inne tańsze. My jednak polecamy bardzo proste rozwiązanie- zaakceptuj samą siebie! Zrób wszystko, co możesz, by wydobyć piękno z naturalnego wyglądu Twoich włosów.

Charakterystyka włosów kręconych

marka Joanna

Zostań fanką marki Joanna na:

www.facebook.com/LaboratoriumKosmetyczneJoanna

Włosy o dużym skręcie potrzebują przede wszystkim nawilżenia. Bardzo szybko można zauważyć po nich brak odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli nie posiadają właściwego nawilżenia, łatwo ulegają zniszczeniom mechanicznym, przesuszają się i rozdwajają. Zmęczone, oklapłe kosmyki na pewno nie są tym, co chciałabyś uzyskać! Dlatego też, pamiętaj o tym, by stosować serie kosmetyków przeznaczone do pielęgnacji włosów kręconych. W ten sposób bezproblemowo zadbasz o utrzymanie ich w świetnej kondycji. Warta polecenia jest nowa linia Laboratorium Kosmetyczne Joanna o nazwie Super Loki. Dzięki niej naprawdę szybko uzyskasz kobiece i zmysłowe loki!

Fryzura idealna

Czy zastanawiałaś się kiedyś jaka fryzura jest najlepsza dla osób z kręconymi włosami? Znamy odpowiedź na to pytanie i chętnie się nią podzielimy!

Fryzury ścięte na prosto sprawiają, że włosy są ocieżałe i nie wyglądają atrakcyjnie. Naturalne piękno kręconych włosów najlepiej podkreślą warstwowe cięcia. Dzięki temu fryzura zyska objętości, a loczki zaczną się ciekawie układać. Na topie są zarówno krótkie fryzurki inspirowane afro, jak również długie, sprężyste loki. Wybór fryzury należy do Ciebie i Twojego fryzjera. Pamiętaj tylko o tym, że im krótsze włosy, tym bardziej się kręcą.

Więcej o serii Super Loki Laboratorium Kosmetyczne Joanna na www.joanna.pl

marka Joanna

Zostań fanką marki Joanna na:

www.facebook.com/LaboratoriumKosmetyczneJoanna