BC Oil Miracle - złoty zespół

regeneracja włosów BC Oil Miracleregeneracja włosów BC Oil Miracle

Zestaw regenerujących kosmetyków BC Oil Miracle to synonim niesamowitej miękkości i olśniewającego połysku bez obciążania włosów.

Swoją moc zawdzięczają formule z cennymi olejkami roślinnymi oraz technice Evaporating Technology. Jej skuteczność wynika z odpowiedniego doboru oraz wykorzystania właściwości olejków roślinnych: arganowego i Maruli oraz substancji transportującej (tzw. nośnika).


W formule BC Oil Miracle wykorzystano cenne olejki roślinne:


Olejek arganowy
Posiada właściwości antyoksydacyjne i zwalcza działanie wolnych rodników. Dzięki wyjątkowo dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, które pomagają odbudowywać barierę lipidową włosów, olejek wzmacnia włosy. Dodatkowo nadaje im blask, poprawia sprężystość, wygładza i nadaje lśniące wykończenie. W efekcie włosy wyglądają zdrowo są miękkie i jedwabiste w dotyku.

Olejek Marula
Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe oraz składniki o działaniu antyoksydacyjnym takie jak witamina E, flawonoidy czy katechiny. Swoje działanie zawdzięcza również wysokiej zawartości witaminy C, kilkukrotnie wyższej niż w pomarańczach. Odbudowuje, chroni, nawilża i poprawia elastyczność zniszczonych włosów.

 
Linia BC Oil Miracle składa się z następujących produktów:
 
  •  Szampon BC OIL MIRACLE

BC Oil Miracle - złoty zespółBC Oil Miracle - złoty zespół

Jest to pierwszy mikro-emulsyjny szampon Schwarzkopf Professional. Technologia Mikro-Emulsji umożliwia wnikanie olejku w strukturę włosa już na etapie mycia szamponem. Jednocześnie sprawia, że włosom dostarczana jest jedynie niezbędna ilość olejku – w zależności od ich rodzaju i kondycji. Dzięki temu niezależnie od typu włosów szampon z olejkiem arganowym BC Oil Miracle zapewnia zarówno włosom naturalnym jak i tym, po zabiegach chemicznych, optymalny stan równowagi i pielęgnacji.

  • Odżywka na bazie płynnego oleju BC OIL MIRACLE

Odżywka o 2-fazowej formule pozwala nabłyszczać (faza I) i odżywiać włosy (faza II). Przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów. Skutecznie zadba również o zniszczone, zmęczone zabiegami chemicznymi włosy, które potrzebują delikatnej i dogłębnej pielęgnacji.

  • Odżywka BC OIL MIRACLE Gold Shimmer

Formuła z olejkiem arganowym ułatwia rozczesywanie włosów i odbudowuje je, otaczając każdy z włosów wyjątkową pielęgnacją cennych olejków. Przeznaczona do włosów normalnych i grubych, suchych, po zabiegach chemicznych, które wymagają natychmiastowego odżywienia i pomocy przy rozplątywaniu.

  • Maseczka BC Oil Miracle Gold Shimmer

Dogłębnie odbudowuje włosy od środka i odżywia je dzięki zawartości cennego olejku. Przeznaczona przede wszystkim do bardzo suchych, porowatych i matowych włosów, które wyglądają na osłabione i desperacko szukają bardzo intensywnej pielęgnacji.

  • Maseczka do Pielęgnacji Końcowej BC Oil Miracle

Bogata we właściwości odżywcze, olejowa formuła, wygładza i wyjątkowo nabłyszcza nawet suche, kręcone, oporne i matowe włosy.

  • Lekka Maseczka do Pielęgnacji Końcowej BC Oil Miracle

Lekka, nieobciążająca formuła dedykowana włosom delikatnym. Ułatwia stylizację i układanie. Wygładza włosy i nadaje im wyjątkowy połysk.