Odbudowa zniszczonych włosów "Demage Repair 3D Rescue"

AVON Advance Techniques 3D RescueAVON Advance Techniques 3D RescueFarbowanie i zaawansowana stylizacja sprawiły, że Twoja fryzura nabrała wymarzonego koloru i kształtu, ale ucierpiała na tym kondycja włosów?

Avon Cosmetics przygotował specjalny, zestaw ratunkowy Demage Repair 3D Rescue dla szorstkich, zmierzwionych i trudnych w rozczesywaniu pukli.

 

Kolekcja Advance Techniques 3D Rescue przeznaczona jest do regeneracji zniszczonych włosów. Seria składająca się z szamponu, odżywek, maski regenerującej oraz ochronnego spray'u doskonale poradzi sobie z wszelkimi rodzajami uszkodzeń - chemicznymi, termicznymi i mechanicznymi. Dzięki wielopoziomowemu oddziaływaniu preparatów - na powierzchnię, korzeń oraz końcówki zniszczonego włosa, Twoja fryzura odzyska dawny blask i zdrowy wygląd.

 

AVON Demage Repair 3D RescueAVON Demage Repair 3D Rescue

Koncepacja kosmetyków Advance Techniques 3D Rescue opiera się na założeniu, że żadna kobieta nie budzi się z idealną fryzurą, wygladającą, jak z salonu fryzjerskiego. Stylizacja wymaga czasu i niestety ma negatywny wpływ na włosy. Specjaliści z Avon Cosmetics obliczyli, że w ciągu roku, przeciętna kobieta poświęca całe 10 dni, (tak, tak 240 godzin!), na układanie i modelowanie włosów. Przez znaczną część tego czasu, włosy są narażone na działanie szkodliwych czynników. Kręcenie, suszenie, prostowanie i farbowanie - to wszystko szkodzi delikatnym kosmykom i sprawia, że po wielu miesiącach "fryzjerskiej obróbki", stają się matowe i pozbawione życia.

 

Avon Cosmetics opracował nową linię kosmetyków - Advance Techniques 3D Rescue, której celem jest zaawansowana ochrona włosów i zbilansowanie skutków nadmiernej stylizacji. Technologia Avon’s 360 Repair oparta jest na przenikaniu w głąb uszkodzonej struktury włosa, nawilżaniu i wzmacnianiu go od wewnątrz. Celem produktów Advance Techniques 3D Rescue jest naprawa szkód jakie zostały wyrządzone włosom w ciągu trzech lat w zaledwie trzy dni! W rezultacie włosy stają się mocniejsze, miękkie i nabierają zdrowego wyglądu. Zredukowaniu ulegają załamania i rozdwojone końcówki włosów.

 

Kolekcja Advance Techniques 3D Rescue zawiera:

 

  • Szampon DAMAGE REPAIR - formuła szamponu oparta jest na mieszance kreatyny, substancji odżywczych i wygładzających, pomaga wzmocnić i chronić włosy, pozostawiając je zdrowe, lśniące i piękne.
  • Odżywka DAMAGE REPAIR - zmienia suche, zniszczone włosy w miękkie i jedwabiste. Po umyciu szamponem, wmasować niewielką ilość przez mokre włosy. Pozostawić na jedną minutę, a następnie spłukać.
  • Saszetki do pięciodniowej kuracji DAMAGE REPAIR  - intensywnie regeneruje zniszczone włosy. Zawiera kreatynę i pantenol - substancje, które wygładzają i wzmacniają każdy kosmyk, chroniąc przed dalszymi uszkodzeniami i rozdwajaniem końcówek. Pięciodniowa kuracja sprawi, ze Twoje włosy będą dwukrotnie silniejsze. Stosowanie: codziennie, po umyciu włosów szamponem i nałożeniu odżywki.
  • Preparat DAMAGE REPAIR na rozdwojone końcówki - formuła oparta na połączeniu kreatyny i substancji odżywczych regeneruje do 95% uszkodzonych końcówek. Równocześnie nawilża włosy i chroni je przed szkodliwymi skutkami stylizacji termicznej (suszenie, prostownica itp.)

 

 

na podst. materiałów prasowych AVON