Eliksir Piękności SYOSS z olejkiem absolutnym

Włosy suche i delikatne oczekują wyjątkowej opieki. Gdy wszystkie dotychczasowe sposoby zawiodą, czas uciec się do wyjątkowych środków. Efekt cudownie nawilżonych i urokliwie lśniących włosów zapewni Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym.

 

Codzienność byłaby znacznie przyjemniejsza, gdybyśmy mogli dodać jej odrobinę magii. Zacznijmy od włosów - z nowym Eliksirem Piękności Syoss z olejkiem absolutnym.

 

Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym zawiera wysoko skoncentrowane olejki pielęgnacyjne, które wyjątkowo szybko wnikają do wnętrza włosa z misją ich odżywienia i odbudowy. Dzięki nowemu eliksirowi, włosy nabierają wspaniałego połysku, mocy i zdrowego wyglądu. Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym otacza każdy włos niewidzialną warstwą ochronną, która nie obciąża włosów i nie powoduje ich przetłuszczenia. Dlatego może być stosowany na całej powierzchni włosów.

 

Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnymEliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnymMagia eliksiru Syoss z olejkiem absolutnym przyda się zwłaszcza włosom z natury suchym, zniszczonym nadmierną stylizacją czy poddawanym działaniu zmiennych temperatur. Eliksir można stosować na kilka sposobów:

 - Aplikacja przed myciem włosów zapewni im dodatkową pielęgnację i zapobiegnie splątaniu podczas mycia. Sprawdzi się idealnie w przypadku włosów zniszczonych.

- Użycie bezpośrednio po myciu, pozwoli eliksirowi działać jak odżywka bez spłukiwania. W ten sposób odżywi i wygładzi włosy. Ta metoda zastosowania świetnie sprawdzi się przy aplikacji na końce włosów, co pozwoli zapobiegać ich rozdwajaniu.

 - Eliksir można też stosować w celu wykończenia fryzury, a także w ciągu dnia. Nada włosom wyjątkową gładkość, połysk i zabezpieczy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. To także dobry sposób na utrzymanie fryzury i rozwiązanie dla puszących się włosów.

 

Poza swoimi pielęgnacyjnymi właściwościami Eliksir Piękności Syoss z olejkiem absolutnym jest bardzo wydajny, więc dla osiągnięcia pożądanych rezultatów wystarczy zaledwie kilka kropel.

 

Rekomendowana cena detaliczna produktu:

Eliksir Piękności Syoss opakowanie 100 ml - ok. 30 zł