Regeneracja zniszczonych włosów po zimie

Pantene Intensywna Regeneracja pianka do włosówPantene Intensywna Regeneracja pianka do włosów

Zima to mróz, wiatr i wilgoć, których oddziaływanie znacznie osłabia kondycję włosów.Kosmetyki z kolekcji Pantene Intensywna Regeneracja przywracają blask i zdrowy wygląd zniszczonym włosom, równocześnie chroniąc je przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją.

Innowacyjne produkty do stylizacji Pantene zaprojektowano tak, by mogły sprostać wymaganiom stylizacyjnym włosów normalnych, które mają tendencję do przesuszania się oraz włosów cienkich i delikatnych, które łatwo ulegają obciążeniu. W rezultacie włosy nie tracą swojej witalności, są miękkie w dotyku, nabierają blasku, a fryzura na długo utrzymuje nadany jej kształt. A co najważniejsze, kosmetyki dopasowane są do rodzaju włosów, przez co doskonale odpowiadają na ich potrzeby stylizacyjne.

Działanie nowej kolekcji potwierdza ambasadorka Pantene - Marta Żmuda Trzebiatowska: Plan zdjęciowy to ekstremalny sprawdzian dla moich włosów. Wielogodzinne stylizacje dotychczas znacznie obciążały i osłabiały moje włosy. Z nowymi produktami Pantene do włosów normalnych stylizacja włosów nie jest już problemem. Po ich zastosowaniu włosy są lekkie, sprężyste, pełne blasku i gotowe na nowe wyzwania.

 

Linia Pantene Intensywna Regeneracja to produkty przeznaczonych do włosów suchych i zniszczonych. Szampon i odżywka z kolekcji są bogate w substancje zawierające cząsteczki mikro-odżywcze. 2 minutowa Maska Głęboko Regenerująca pomaga intensywnie nawilżyć przesuszone i zniszczone włosy, nadając im zdrowy i naturalny blask. Serum Scalające Rozdwojone Końcówki intensywnie odbudowuje oraz chroni suche i łamliwe końcówki przed uszkodzeniami  spowodowanymi stylizacją. Błyskawicznie Odbudowująca i Ochronna Odżywka w spray’u na noc dla przesuszonych i zniszczonych włosów pomaga przywrócić im gładkość i blask oraz chroni je przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją.

 

Linia zółta do pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych

 

Pantene Intensywna Regeneracja lakier do włosówPantene Intensywna Regeneracja lakier do włosów

Cienkie włosy mają do 50% mniej białka niż normalne i grube włosy, co powoduje, że łatwiej ulegają obciążeniom przez czynniki zewnętrzne. Struktura tego rodzaju  włosów nie sprzyja zatem kreowaniu i utrzymaniu pełnych objętości fryzur. Z badań Pantene wynika natomiast, że kobiety z cienkimi włosami szczególną uwagę zwracają właśnie na kwestie objętości fryzury. Opracowując formułę kosmetyków do stylizacji przeznaczonych do włosów cienkich i delikatnych, naukowcy Pantene zatroszczyli się o to, aby nie obciążały one włosów, zapewniając im jednocześnie lekkość i swobodę ruchu.

 

W skład kolekcji wchodzą:

 

Lakier do włosów Pantene VOLUME CREATION [250ml] – lakier do włosów z technologią SlowDry łatwo się wyczesuje, nie pozostawia widocznych śladów na włosach i pozwala na ułożenie nowej fryzury bez konieczności ponownego ich mycia.

Lakier do włosów Pantene WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ [250ml] – lakier do włosów zawierający utrwalające polimery, które pomagają sprawić, że pełna objętości fryzura zachowa swój naturalny wygląd i lekkość przez cały dzień.

Pianka do włosów Pantene WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ [250ml] – pianka do włosów z kompleksem Volume Lift nadaje fryzurze objętość, sprawia, że włosy są miękkie w dotyku oraz pomaga chronić je przed szkodliwym wpływem wilgotnego powietrza.

Lakier do włosów Pantene ICE SHINE [250ml] – lakier do włosów z błyszczącymi polimerami, pomaga nadać  fryzurze niepowtarzalny blask oraz utrzymać jej nienaganny ksz

tałt przez cały dzień.

 

Pantene Intensywna Regeneracja - serum scalające rozdwojone końcówkiPantene Intensywna Regeneracja - serum scalające rozdwojone końcówki

Linia turkusowa do stylizacji włosów włosów normalnych (zniszczonych i suchych)

 

Włókna włosów normalnych są mniej elastyczne i trudne do ułożenia. Dodatkowo mają skłonność do absorbowania wilgoci, puszenia się oraz łatwo ulegają przesuszeniu i zniszczeniom. Formuła produktów służących do stylizacji tego rodzaju włosów, sprawia, że nadają one fryzurze trwałość przy jednoczesnej ochronie przed wilgotnym powietrzem.

 

W skład kolekcji wchodzą:

 

Pianka do włosów Pantene PODKREŚLONE LOKI I FALE [250ml] – pianka z kompleksem Shaping pomaga zamienić niesforne fale w piękne i lśniące loki. Jednocześnie pomaga chronić je przed puszeniem się przez cały dzień.

Lakier do włosów Pantene STYLIZACJA I OCHRONA [250ml] – lakier do włosów z polimerami Moisture Seal chroni włosy przed złym wpływem wilgotnego powietrza oraz sprawia, że naturalnie wyglądająca fryzura utrzymuje się przez cały dzień.

Pianka do włosów Pantene STYLIZACJA I OCHRONA [250ml] – pianka z kompleksem odżywiającym, pomaga chronić włosy przed szkodliwym działaniem gorącego powietrza oraz uszkodzeniami spowodowanymi szczotkowaniem.

 

Linia klastyczna, niebieska do stylizacji

 

Naukowcy Pantene stworzyli również klasyczną linię lakierów do stylizacji włosów. W jej skład wchodzą Lakier do włosów Pantene Extra Strong [250ml] oraz Lakier do włosów Pantene Ultra Strong [250ml]. Są to uniwersalne lakiery o dwóch poziomach utrwalenia stylizacji. Pomagają  nadać fryzurze blask i utrzymać ją w nienagannym stanie nawet w warunkach wysokiej wilgotności powietrza. Nie sklejają włosów i łatwo się wyczesują.

 

Rekomendowana cena detaliczna produktów Pantene:

  • Lakiery i pianki z kolekcji Pantene – 17.99 zł
  • Szampon Pantene Intensywna Regeneracja 250ml – 11.99 zł
  • Odżywka Pantene Intensywna Regeneracja 200 ml – 11.99 zł
  • Pantene 2-min Maska Głęboko Regenerująca do włosów normalnych 200 ml – 21.99 zł
  • Pantene Błyskawicznie Odbudowująca i Ochronna Odżywka w spray’u na noc
    150 ml – 21.99 zł
  • Pantene Serum Scalające Rozdwojone Końcówki do włosów normalnych 75 ml – 21.99 zł