Bez silikonów. Bez obciążania.

Syoss Silicone-Free Color & VolumeSyoss Silicone-Free Color & VolumeCienkie, delikatne i słabe włosy wymagają szczególnej opieki. Dlatego Syoss wprowadza nową linię – Syoss Silicone-Free, której formuła nie zawiera silikonów, parabenów i parafin.

Teraz każdy może mieć lekkie, zdrowo wyglądające i lśniące włosy jak z salonu fryzjerskiego. A to wszystko w rozsądnej cenie. Znalezienie produktu, który głęboko pielęgnuje włosy, ale nadmiernie ich nie obciąża – nie jest wcale łatwe. Formuła Syoss Silicone-Free, stworzona i testowana przez profesjonalnych fryzjerów i stylistów, zapewnia lekką pielęgnację cienkim i delikatnym włosom, jednocześnie otaczając je świeżym zapachem.

 

Linia Syoss Silicon-Free dostępna jest w dwóch wariantach:
  • Syoss Silicone-Free Color & Volume – do włosów farbowanych.

Syoss Silicone-Free Color & Volume pozwala zatrzymać pigmenty koloru we wnętrzu włosa, a przez to utrzymać ich intensywny kolor. Lekkość formuły pozwala, nie obciążać jednocześnie włosów. Efekt? Fryzura lekkie      jak z salonu fryzjerskiego w pięknym, wibrującym kolorze. Linia składa się z szamponu i odżywki. Styliści rekomendują używanie obu produktów w celu uzyskania maksymalnego efektu – włosów pełnych lekkości, objętości i intensywnego koloru.kosmetyki do włosów bez silikonukosmetyki do włosów bez silikonu

 

  • Syoss Sillicone-Free Repair & Fullness – do włosów zniszczonych i cienkich

Szampon i odżywka odbudowują zniszczone włosy pozostawiając je wypielęgnowane, elastyczne, pełne objętości i lekkości. Dzięki temu problem przeciążonych nadmierną pielęgnacją włosów stanie się przeszłością.

 

Syoss Silicone-Free jest najnowszą propozycją marki Syoss, która oferuje wybór profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów. Wszystkie produkty Syoss są tworzone i testowane przy udziale fryzjerów i stylistów, dlatego po ich użyciu włosy wyglądają, jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Syoss Silicone-Free to profesjonalna pielęgnacja, na którą możesz sobie pozwolić.
 

Rekomendowana cena produktów SYOSS Sillicon-Free:
  • - szampon Syoss Silicone-Free Color & Volume – opakowanie 500 ml, około 15 zł
  • - odżywka Syoss Silicone-Free Color & Volume – opakowanie 500 ml, około 15 zł
  • - szampon Syoss Silicone-Free Repair & Fullness – opakowanie 500 ml, około 15 zł
  • - odżywka Syoss Silicone-Free Repair & Fullness – opakowanie 500 ml, około 15 zł