Wystylizuj włosy na jesień

Stylizacja włosów z kosmetykami JoannaLatem często dajemy odpocząć swoim włosom. Pozwalamy kosmykom schnąć w promieniach słońca, rzadziej je wiążemy w misterne koczki i warkoczyki. W sezonie jesiennym upięcia powracają do łask. Wśród szerokiej gamy fryzur każda z nas próbuje odnaleźć coś dla siebie.

Odmień swój wizerunek!

W celu odmienienia swojego wizerunku, wcale nie musisz ścinać włosów. Mówi się, że kobiety zwykle obcinają włosy, kiedy w ich życiu dzieje się coś ważnego lub po prostu potrzebują potrzebują odmiany. Jesień jest idealnym czasem na metarmofozę. Kiedy za oknem jest szaro i buro, aż się prosi o lekką zmianę.

Prawdopodobnie najpopularniejszym sposobem na zmianę wizerunku jest wprowadzenie lekkiej modyfikacji do codziennej fryzury. Możesz zacząć od rzeczy najdrobniejszych, takich jak spinki do włosów, czy nieco infantylne, różowe gumki. Te małe, niepozorne dodatki z pewnością sprawią, że nie przejdziesz niepostrzeżenie.

marka Joanna

Zostań fanką marki Joanna na:

www.facebook.com/LaboratoriumKosmetyczneJoanna

Jak zrobić najpopularniejsze fryzury?

Pamiętaj, że fryzura powinna być dostosowana do Twojej osobowości, a także do stylu życia. Jeśli jesteś często w biegu i nie lubisz spędzać zbyt dużo czasu przed lustrem, daj szansę krótkim fryzurkom. W przypadku, gdy jesteś kreatywna i lubisz często odmieniać swój wizerunek, warto będzie zapuścić dłuższe włosy, które umożliwiają wykonywanie na nich nawet najbardziej wymyślnych fryzur.

Panie o prostych włosach najczęściej marzą o lokach. Gęste, falujące włosy są obecnie łatwe do uzyskania, ponieważ w sklepach bez problemu zakupisz lokówkę lub prostownicę z możliwością wykonania skrętu włosa. Jeśli Twoje włosy mają naturalną skłonność do skręcania się, spróbuj po kąpieli nałożyć na nie piankę do włosów. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że dzięki temu zabiegowi, kosmyki ułożą się w piękne, estetyczne fale.

Dla osób, które chcą podkreślić gładkość wyprostowanego włosa, polecamy spraye do prostowania Laboratorium Kosmetycznego Joanna. Bardzo modne w tym sezonie są zarówno rozpuszczone włosy, jak również kucyki. Im wyżej upięte tym lepiej. W trakcie układania fryzury skorzystaj z żelu, który ułatwi Ci utrzymanie ich w odpowiednim miejscu. Finalnie kosmyki powinny lśnić i zostać utrwalone mocnym lakierem nabłyszczającym.

Więcej o serii Styling Effect Laboratorium Kosmetyczne Joanna na www.joanna.pl

marka Joanna

Zostań fanką marki Joanna na:

www.facebook.com/LaboratoriumKosmetyczneJoanna