Długie, gęste włosy z Doczepiane.pl

doczepiane włosydoczepiane włosy

Sezon jesień-zima 2012/2013 obfituje w uroczystości, spotkania rodzinne, ale także huczne imprezy. Sylwester, karnawał, Walentynki -  nie ma jednej recepty na jednocześnie świetne samopoczucie i zniewalający wygląd, a okazji jest dużo, by nie tylko dobrze się bawić, ale i zachwycać.

Właśnie z myślą o zbliżających się okazjach sklep on-line Doczepiane.pl oferujący 100% naturalne włosy Clip In, wprowadza zupełną nowość na polskim rynku – model o długości 50 cm i wadze 150 gram. W tej długości są to najgęstsze włosy w Polsce. Innowacyjny produkt  został stworzony z myślą o kobietach wymagających i aktywnych, które oczekują bezpiecznej, ale przede wszystkim ciekawej fryzury.

Włosy przedłużane metodą Clip In dają efekt przedłużanie włosów metodą Clip Inprzedłużanie włosów metodą Clip Inw kilka minut. To prosty sposób na totalną zmianę wizerunku lub po prostu wzmocnienie swojej naturalnej, codziennej stylizacji. Wystarczy kilka minut, by zagęścić lub przedłużyć włosy. Jest to system błyskawiczny, pozwala na zabawę wizerunkiem, szaleństwo podczas stylizacji.

Nadchodzący sezon to miks szaleństwa i rodzinnych spotkań, dlatego doskonała fryzura dla wielu kobiet jest priorytetem. Doczepiane.pl proponuje

sprawdzone, najwyższej jakości naturalne włosy, które można dowolnie i samodzielnie stosować, dzięki metodzie Clip In. W ofercie znajdują się wyłącznie włosy indyjskie które strukturalnie są najbardziej zbliżone do europejskich a więc są idealne dla Polek.

Co dają włosy doczepiane metodą Clip In ? W kilka minut można przejść totalną metamorfozę. Bez względu na to, czy wybierze się elegancką fryzurę na Wigilię, czy burzę loków na Sylwestra, gwarantowany jest naturalny wygląd i minimum wysiłku. Wystarczy wpiąć klips.