Jak zwiększyć objętość włosów

Taft Volume Megamocny Taft Volume Megamocny Stylizacje na nowy sezon są megakobiece. Pastelowe sukienki, bluzki w groszki, czy rozkloszowane spódnice. A do tego fryzury pełne objętości, które podkreślają piękno kobiecej twarzy. Dlatego na najbliższe miesiące trzeba zaopatrzyć się w ubrania w najmodniejszych kolorach i fasonach, a także w dodający włosom niesamowitej objętości Taft Volume Megamocny!

Wszyscy zachwyceni są stylizacjami, które podkreślają kobiecość i fryzurami, które im towarzyszą. Z landrynkowymi kolorami szczególnie dobrze współgrają włosy ułożone w stylu bouffant (z ang. obfity) - uniesione u nasady i skutecznie utrwalone. Taki efekt z łatwością można uzyskać stosując Taft Volume Megamocny z formułą z kolagenem i podwójnym efektem push-up. Doda on włosom objętości i skutecznie je utrwali.

Wykorzystany w formule Taft Volume Megamocny kolagen jest podstawowym składnikiem białek budujących tkankę łączną. Jego głównym zadaniem jest spajanie elementów komórkowych. Kolagen odpowiada za ciągłą odnowę komórek skóry, a także ujędrnia, wygładza i napina skórę, dodaje elastyczności oraz optycznie powiększa objętość włosów.Jednak już od 25 roku życia organizm traci możliwość jego wytwarzania, przez co skóra, włosy i paznokcie stają się mniej elastyczne.

 

Do tej pory kolagen można było znaleźć np. w kremach do twarzy, szamponach, czy tuszach do rzęs. Teraz jest on obecny również w produktach do stylizacji włosów Taft. Dzięki temu nawet pozbawione życia włosy nabiorą zdrowego i pełnego objętości wyglądu.

 

Lakier Taft Volume Megamocny (poziom utrwalenia 5) zapewnia długo utrzymującą się objętość i trwałość fryzury do 48 h. Z kolei pianka, dzięki aplikacji przy nasadzie włosów, maksymalnie zwiększa puszystość fryzury i pomaga utrzymać na włosach efekt push-up na dłużej.

Formuła z kolagenem i efektem push-up została wprowadzona również do istniejącej już linii – lakieru i pianki Taft Volume Ultramocny (poziom utrwalenia 4). Ulepszona formuła zapewnia skuteczne utrwalenie włosów i objętość fryzury, bez sklejania i obciążania nawet najdelikatniejszych włosów.

 
Rekomendowana cena produktów to:
  • Taft Volume Megamocny lakier około 14 zł
  • Taft Volume Megamocny pianka około 14 zł
  • Taft Volume Ultramocny lakier około 14 zł
  • Taft Volume Ultramocny pianka około 14 zł