Sposób na proste włosy

prostowanie włosów -  got2b blow it straightprostowanie włosów - got2b blow it straightCzy każdy dzień to spotkanie z niesfornym przeciwnikiem, który nieustannie kręci się i puszy? Jeśli tak, to skorzystaj z prostego rozwiązania jakim jest got2b blow it straight!

Aby wygrać trudny pojedynek trzeba się odpowiednio do niego przygotować. Poznać przeciwnika, dobrać skuteczną broń i zaplanować działanie. A jak powszechnie wiadomo kręcące i puszące się włosy to wyjątkowo trudny zawodnik. Pokonanie go wymaga specjalnych środków, takich jak got2b blow it straight!

Zestaw do prostowania włosów podczas suszenia got2b pozwala w dwóch krokach w zaledwie pół godziny osiągnąć efekt prostszych i wygładzonych włosów, który utrzyma się aż do 10 myć.

 

Krok 1 – Prostowanie, czyli zwarcie szeregów

W pierwszym etapie wykorzystujemy serum prostujące, które zawiera keratynę, proteiny jedwabiu i pszenicy. Formuła zawierająca te pielęgnacyjne składniki ma jednocześnie działanie prostujące. Trzeba nałożyć serum na włosy, następnie przeczesać je i po 20 minutach dokładnie spłukać.

 

got2b blow it straight - sposób na proste włosygot2b blow it straight - sposób na proste włosy
Krok 2 – Wygładzanie, czyli ostateczne starcie

W drugim etapie do gry wkracza krem wygładzający, który powoduje, że efekt wygładzonych włosów utrzyma się nawet do 10 myć włosów. Wszystko za sprawą aktywnych składników, które znalazły się w formule. Krem należy nałożyć na włosy, przeczesać i spłukać po 10 minutach.

 

Zwycięstwo!

Po wykonaniu tych dwóch kroków osiągnięcie celu, czyli gładkich i prostszych włosów jest już na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wysuszyć włosy, kierując strumień ciepłego powietrza w dół. I gotowe! Z got2b blow it straight każde starcie z niesfornymi włosami zakończy się zwycięstwem!

 

A dla tych wszystkich, którzy chcą stworzyć całkowicie nową stylizację, got2b wprowadza żel do włosów got2b superglued, który skutecznie utrwali każdą fryzurę. Got2b superglued opiera się na niesklejającej włosy formule, która zapewnia najmocniejsze jak do tej pory utrwalenie got2b. Wszystko po to, aby móc wykreować fryzurę, która przeczy  prawom grawitacji.

 

Rekomendowana cena detaliczna produktów got2b to:

  • got2b blow it straight - około 30 zł
  • got2b superglued - około 20 zł