Keratyna do prostowania włosów

Masz dość niesfornych, kręcących się i trudnych w układaniu włosów? Zabieg keratynowego prostowania włosów, pozwoli Ci uzyskać proste, gładkie i lśniące włosy.

Co to jest keratyna?

Keratyna jest naturalnym składnikiem. Stanowi jedno z białek, będące podstawowym budulcem włosa. Stosowana w zabiegach stylizacji włosów, umożliwia ich trwałe prostowanie.

 

 

Jak działa keratyna?

 

Do zabiegów fryzjerskich stosuje się hydrolizat keratyny, czyli substancję która wnika w głąb włosa i trwale wiąże z jego strukturą. Keratyna pozwala uzyskać efekt wygładzenia. Dodatkowo, po zabiegu, Twoje włosy będą intensywnie zregenerowane, wzmocnione i odzywione, a więc zauważalnie piękniejsze. Terapia ta jest w 100% bezpieczna, a efekt prostowania utrzymuje się co najmniej miesiąc.

 

Komu polecany jest zabieg?

 

Terapia keratynowa jest idealna w przypadku osób, które nie akceptują "danychch im przez naturę" kręconych lub niesfornych włosów i codziennie usiłują okiełznać je za pomocą prostownicy. Zastosowanie kreatyny jest znacznie korzystniejszym rozwiazaniem, ponieważ pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, a przy tym doskonale wpłynie na kondycję włosa. Dzięki kreatynie Twoje włosy nie będą więcej narażone na szkodliwe działanie prostownicy, a przy tym zostaną gruntownie odbudowane poprzez zastosowanie bio-kompatybilnego białka.

 

Czy keratyna regeneruje włosy?

 

Ze względu na swoje dobroczynne, wzmacniające, regenerujące i upiększające działanie, zabieg keratynowy polecany jest także w przypadku zniszczonych, przesuszonych i zmęczonych farbowaniem lub rozjaśnianiem włosów. Wyraźnie wzmacnia strukturę włosa i przywraca dawny blask i elastyczność fryzurze.