Szymon Majewski ciepło i ironicznie o ... żonie

Szymon MajewskiTeatr jest królestwem wyobraźni, a tej na pewno nie brakuje znanemu i bardzo lubianemu Szymonowi Majewskiemu. Autor i gwiazdor legendarnego już telewizyjnego talk-show, dziennikarz radiowy, performer, który jak nikt inny potrafi w inteligentny sposób rozśmieszyć Polaków, już niebawem zadebiutuje w teatrze, co więcej - od razu jako autor i... aktor!

Na scenie Och-Cafe Teatr w warszawskim Och-Teatrze w piątek 13 czerwca odbędzie się premiera spektaklu ONE MĄŻ SHOW powstałego pod artystyczną opieką Krystyny Jandy i Marii Seweryn na podstawie tekstu Szymona Majewskiego. Będzie to one man show w wykonaniu autora - przezabawna opowieść męża o żonie, ale też dająca się znakomicie uogólnić opowieść o przygodach współczesnego związku, o relacji kobieta-mężczyzna w ogóle. Pełen anegdot i zabawnych komentarzy spektakl o uczuciu bezkompromisowym. Ciepła, ironiczna, autoironiczna i... bardzo prawdziwa opowieść o uczuciach i związkach.

Jak mówi sam Szymon: Będzie to opowieść o dwojgu ludziach, którzy od ponad dwudziestu lat podróżują jedną łódką, a mimo to czasami nadal zdarza im się wiosłować w innych kierunkach. Przede wszystkim jednak będzie to spektakl, w którym widzowie - mam nadzieję - zobaczą także swoje doświadczenia i radości, bo czy wobec miłości nie jesteśmy jednakowo bezbronni?

Szymon Majewski znany jest z celnego i błyskotliwego poczucia humoru, refleksu oraz niewyczerpanej energii, zatem jego debiut teatralny będzie niewątpliwie wyjątkowym wydarzeniem. ONE MĄŻ SHOW będzie spektaklem ukazującym jego mniej znane oblicze - na scenie zobaczymy czujnego i czułego obserwatora swojej żony, który wychodząc od drobnych sytuacji potrafi mówić o tym, co w relacjach jest najważniejsze. 

Na ONE MĄŻ SHOW wybrać się można od 14 czerwca począwszy - Och-Teatr zaprasza 14, 15, 18 oraz 21, 22, 28 i 29 czerwca oraz w lipcu i w sieroniu. 
Próba dla mediów odbędzie się w czwartek 5 czerwca o 12:00 w Och-Teatrze. R.S.V.P. Józefina Bartyzel, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.