Natalia Kukulska i jej piosenki w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach

Natalia Kukulska23 września w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach odbyły się warsztaty dla najbardziej rozśpiewanych dzieci. Warsztaty przygotowała śpiewająca wolontariuszka Paulina Nasiłowska, a Natalia Kukulska pomogła je przeprowadzić.

Maluchy poznały różne ćwiczenia oddechowe, rozluźniające i uczyły się wybranych utworów z akompaniamentem instrumentu. Natalia i Paulina podzieliły się z dziećmi wiedzą i umiejętnościami, a także pokazały innym dorosłym, jak można pomagać najmłodszym.

 

Natalia KukulskaŚpiew to prawdziwa pasja dla wielu dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych, a ponieważ ambasadorką Stowarzyszenia jest piosenkarka - Natalia Kukulska, wspólne warsztaty wokalne były tylko kwestią czasu - mówi Anna Choszcz – Sendrowska, PR Manager SOS Wiosek Dziecięcych.

Przyjechałam tutaj dzisiaj by wesprzeć ideę bezpośredniej pomocy potrzebującym dzieciom. A, że to warsztaty muzyczne, to po prostu nie mogło mnie zabraknąć! Rozwijanie talentu, zawsze wzmacnia poczucie własnej wartości, a to tym dzieciakom jest bardzo potrzebne. Doskonale rozumiem, że nie wszyscy mamy czas by przyjechać do Wioski Dziecięcej, może mamy za daleko, może nie mamy pedagogicznych zdolności, albo czasu, ale pomóc możemy wszyscy. Możemy sprawić, by wszystkie dzieci z podniesioną głową chodziły do szkoły, by realizowały swoje pasje, bo pomóc nam można również wysyłając charytatywny SMS o treści SOS na numer 74 565 (koszt 4zł + VAT)” - powiedziała Ambasadorka SOS Natalia Kukulska.