Fryzury na 2014: Grzeczna-niegrzeczna dziewczyna Moschino

Fryzury na sezon wiosna/lato 2014 z pokazu Moschino Fryzury na 2014: Grzeczna-niegrzeczna dziewczyna Moschino. Stylizacja Sam McKnight, globalny ambasador Pantene Pro-V. Na sezon wiosna/lato 2014 Moschino przygotowało kolekcję podkreślającą 30-lecie istnienia marki. Elektryzujący pokaz, zaprezentowany podczas Fashion Week w Mediolanie przedstawiał 70 sylwetek. Byłe supermodelki dołączyły do supermodelek z przyszłości, tworząc spektakularne show przygotowane specjalnie z okazji 30 rocznicy istnienia domu mody Moschino.

Specjalnie na to niezwykłe wydarzenie zostały przygotowane dwie fryzury – „grzeczna dziewczyna” vs. „niegrzeczna dziewczyna”. Fryzura „grzecznej dziewczyny” inspirowana była dziewczęcą niewinnością i młodością. Sam McKnight zaplótł modelkom dwa warkocze, zebrał je nad karkiem i zwinął w lekki koczek. Ten eteryczny, anielski look zestawiono z idealnie gładką fryzurą z prostym przedziałkiem, która zwieńczyła wizerunek „niegrzecznej dziewczyny”.

Chciałem podkreślić różnicę między dobrem i złem, poprzez zupełnie odmienne fryzury, które odzwierciedlałyby zarówno choreografię pokazu, jak i odmienne strony kobiecej osobowości – mówi Sam McKnight, globalny ambasador Pantene.

 

 

McKnight przy kreowaniu fryzur inspirował się kolekcjami Moschino prezentowanymi na przestrzeni lat. Poprzez koncentrację na różnych sylwetkach kobiet – m.in. zakonnicy, pokojówki i motocyklistki – kolekcja ujawniła dualizm kobiecej natury. Marka naprzemiennie prezentowała drapieżny, uliczny styl i eleganckie, wyrafinowane trendy.

 

upięcie z warkoczem, Upięcie z warkoczem. Stylizacja Sam McKnight, globalny ambasador Pantene Pro-V. Jak zrobić fryzurę “grzecznej dziewczyny”:

  • Zacznij od dokładnego umycia i nawilżenia włosów. Szampon i odżywka Pantene Pro-V Aqua Light idealnie przygotują włosy do dalszych zabiegów.
  • Nałóż piankę Pantene Pro-V Większa Objętość na całą długość włosów i rozczesz je dokładnie.
  • Jeżeli masz kręcone włosy wysusz je na okrągłej szczotce. Jeżeli masz proste włosy, pozbawione objętości, w trakcie suszenia włosów odbijaj je od skóry palcami.
  • Nałóż na końce Serum Scalające Rozdwojone Końcówki Pantene w celu wygładzenia i zdyscyplinowania kosmyków.
  • Podziel włosy na dwie części  i zrób kucyki po obu stronach głowy.
  • Zapleć włosy po obu stronach głowy, od czubka do tyłu głowy w dobierane warkocze, a końcówki zwiąż nad karkiem i upnij w koka.
  • Zmierzwij warkocze tak, aby ich faktura była odrobinę niedoskonała i utrwal fryzurę lakierem Pantene Pro-V  Większa Objętość.