Damskie fryzury 2014

trendy fryzjerskie 2014Trendy fryzjerskie 2014, Intercoiffure Mondial Artistic TeamArtystyczne i bardzo inspirujące - tak w wielkim skrócie można określić trendy fryzjerskie, proponowane przez Intercoiffure Mondial Artistic
Team na 2014 rok. Kreacje fryzjerskie zostały zaprezentowane podczas Nocy Gwiazd w Salle Wagram w Paryżu.

Futurystyczny Wielki Gatsby

Pokaz zdominowała koncepcja futurystycznego retro. Zmysłowe loki lub wyrafinowane stylizacje dawnych gwiazd, wzorowane na pełnych przepychu czasach Wielkiego Gatsby'ego, zostały przedstawione w nowocześnie ekstremalnej interpretacji.

Artyści z Intercoiffure Mondial potraktowali białe suknie wieczorowe, jak płótna, na których malarz tworzy obraz. Na ich acsetycznym tle, zalśniły wyrafinowane kreacje fryzjerskie o intensywnych barwach i zdecydowanych fakturach.

Hipnotyzujące jak kino

Nastrój pokazu przypominał atmosferę kinowej projekcji. Futurystycznie stylizowane fryzury o luksusowych cięciach i perfekcyjnie dopracowanych kolorach, uosabiały piękno, hedonistyczny czar i seksapil.

Wśród proponowanych fasonów cięć królowała różnorodność, ale tylko w wyrazistych wariantach. W roku 2014 będziemy wybierać pomiędzy ekscentrycznym bobem, nostalgicznymi lokami w wersji glamour, graficznymi cięciami lub ekskluzywnym stylem awangardowej divy.

Nowoczesność podkreślają akcepty rodem z filmów sci-fi: winyl, skóry i futra. Towarzyszą im androgyniczne stylizacje - kanciaste cięcia, wykończone koloryzacjami w neonowych odcieniach.

fot.: Christine Ledroit-Perrin; Intercoiffure Mondial.