Damskie fryzury 2014 w aranżacji Karla Lagerfelda

Melody MonroseSwobodnie i na luzie. W kolekcji Schwarzkopf Trendy looks 2014 dominują: forma, struktura i precyzyjnie dobrane kolory. Od rozmarzonych po nieokiełznane, od eleganckich po prowokacyjne – tak szeroka gama stylizacji powoduje, że najnowsza kolekcja ma wizjonerski charakter!

Za wykonane w Paryżu zdjęcia tegorocznej kolekcji Schwarzkopf Looks 2014, odpowiadał Karl Lagerfeld – postać ikoniczna świata mody, znane ze swojego specyficznego, minimalistycznego stylu. Trendy fryzjerskie Schwarzkopf po raz kolejny powstały we współpracy z ekspertem Schwarzkopf, Arminem Morbachem. Są efektem inspiracji międzynarodowymi pokazami mody, modą uliczną i miejską oraz zmianami społecznymi. Kolekcja Schwarzkopf Looks promieniuje szykiem i pięknem – dokładnie tak, jak topowe modelki, które ją prezentują.

Zdjęcia kolekcji Schwarzkopf Looks powstały w paryskim studio fotograficznym Karla Lagerfelda, gdzie wirtuoz mody prezentował kolekcję w swoim własnym, niepodrabialnym stylu, który łączy nowoczesność, współczesność i wyjątkowe wyczucie dla tworzenia naprawdę świetnych ujęć. Karl Lagerfeld ceniony jest na świecie nie tylko jako projektant mody. Jego zdjęcia publikowane były na okładkach znanych magazynów modowych, a jego wernisaże odwiedzane są przez cały świat mody od Berlina po Nowy Jork. Do udziału w sesji ponownie zaproszono światowej sławy top modelki, między innymi Kasię Struss. Efekt: odważne, indywidualistyczne i fascynujące zdjęcia, które są równie nowoczesne i inspirujące jak same stylizacje.

Schwarzkopf - trendy 2014:

REALUSION (Soo Joo Park, Ginta Lapina)

Ginta LapinaNormalizacja, prawda i człowieczeństwo: w świecie, który jest nieustającą zmianą, codzienne rytuały dają poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Inspirowany tymi emocjami, styl Realusion to propozycja spokojna, bliska naturze i hołdująca pięknu, kryjącemu się w prostocie.

Włosy są całkowicie wyprostowane i mają niewielką objętość u nasady lub układają się swobodnie sprężynujące fale. Podstawowy kształt tego uczesania nadaje mocno wycieniowane cięcie. Krótka grzywka ścięta jest w trójkąt, nadając ramę twarzy i jednocześnie nadając stylizacji niespodziewany akcent.

CLASSIFIELD (Kasia Struss, Soo Joo Park)

Droga do sukcesu zawodowego i uznania społecznego wiedzie przez styl. Nowe propozycje klasycznych looków mają znaczenie kluczowe. Classfield, nowa wersja schludnej stylizacji, jest misterny i elegancki, ale nie staromodny.

Długie włosy od wysokości brody układają się w fale. Fryzura nie ma dużej objętości. Stylizacja jest asymetryczna, a włosy po jednej stronie głowy zaczesane za ucho lub zaczesane do tyłu, odsłaniając twarz. Jasne, połyskujące odcienie brązu, nadają stylizacji ujmująco kobiecy rys. Makijaż: perfekcyjnie naturalny z podkreślonymi łukami brwiowymi i dobrze wytuszowanymi rzęsami. W ostrzejszej wersji tej stylizacji układany jest quiff, a boczne sekcje włosów zaczesane do tyłu i zebrane w koński ogon. Odważne kolory włosów, jak zestawienie chłodnego blondu są z niemal czarnymi odcieniami włosów przy szyi, nadają stylizacji niezależny charakter.

FAIRYWAVE (Melodie Monrose, Mirte Maas)

Stopniowo, krok po kroku, świat fantazji bierze górę nad światem rzeczywistym. Tajemnicze gry komputerowe, science-fiction i pełne magii seriale fantasy stały się inspiracją do powstania tego stylu. Fairywave łączy folkowe elementy z futurystycznymi wizjami, tworząc romantyczny i pełen wdzięku styl.

Lisa VerberghtLoki i fale o dużej objętości są bardziej lub mniej ustrukturyzowane. Precyzyjnie wykonana koloryzacja ombre, gdzie ciemne i brązowe włosy przechodzą w oberżynę, a brązy łączą się z lśniącymi złociście końcówkami blond, nadają tej stylizacji bajkowy urok. Stylizacja może mieć kilka wersji: wysoko przedzielone włosy z boku, a włosy na szczycie głowy ułożone blisko głowy i zaczesane za uchem dają efekt prawdziwie glamour. Struktura bliska wyglądowi bawełny sprawia, że uczesania wyglądają młodo i awangardowo. Zielone, pomarańczowe, niebieskie i fioletowe cienie do powiek uwydatniają oczy, a usta połyskują blaskiem różowego błyszczyka.

IMPERFECTION (Lisa Verberght)

Niech żyje niedoskonałość! Współczesne kobiety znaj a wiele sposobów hołdowania własnej kobiecości. Choć jest ważna, styl nie musi być doskonały. Niedoskonałość jest współczesną propozycją dla pewnych siebie kobiet, które uwielbiają prowokować.

Styl jest chropowaty, nieco chaotyczny. Miesza struktury, jest nieuporządkowany i prowokujący. Szczególnie dobrze wyraża to struktura fryzury, którą uzyskuje się korzystając ze sprayu z solą morską. To śmiały styl dla kobiet, które lubią prowokować i których wizja kobiecości nie opiera się na idealizmie.

Więcej zdjęć: http://www.wloo.pl/galerie-fryzur.html