Fryzury glamour na sezon jesień/zima 2014

damskie fryzury 2014

Inspirująca, dostępna i kompleksowa. Taka jest najnowsza kolekcja Essential Looks - Modern Glamour od Schwarzkopf Professional na sezon jesień/zima 2014/2015!

Współczesna wersja stylu glamour nie jest łatwa w interpretacji. W pierwszej chwili kojarzy się z eleganckimi i lśniącymi w blasku fleszy gwiazdami filmowymi Hollywood XX wieku. To własnie te wielkie i niedoścignione ikony piękna stanowiły kwintesencję świata glamour w ówczesnym czasie. Jednak aktualnie definicja tego stylu uległa znacznej modyfikacji. To już nie klasyczna baza, ale raczej subiektywny sposób postrzegania świata, mody i stylu.

W sezonie jesień/zima 2014/2015 głównym tematem kolekcji wielu projektantow był Modern Glamour, czyli współczesny styl glamour. Trend ten, tak często pojawiał się w, prezentowanych na wybiegach, kolekcjach, że styliści Schwarzkopf Professional postanowili nazwać tak całą kolekcję Essential Looks na nadchodzący sezon.

 Kreatywny zespół Essential Looks w ramach całej kolekcji wyodrębnił 3 różne trendy, które Steve Hogan, Dyrektor Kreatywny Schwarzkopf Professional tak opisuje: Undone Glamour stanowi kwintesencję współczesnego stylu glamour. Charakteryzuje się przede wszystkim niezobowiązującą teksturą włosów, inspirowaną stylem a’la Brigitt Bardot – cała stylizacja przywodzi na myśl potargane włosy zaraz po wstaniu z łożka. Kolejny trend, czyli Metal Chic z jednej strony podkreśla niewidoczne cechy stylu glamour – siłę i pewność siebie, a z drugiej zaskakuje kontrastem i niesamowitym połyskiem. Ostatni styl, Boho Curl został stworzony z myślą o współczesnej, niezależnej kobiecie, która uwielbia styl boho i wykorzystuje go do podkreślenia swojego charakteru i siły.   

fot.: Henkel

Opisy fryzur tutaj: galeria fryzur