Anna Jagodzińska w kampanii Mohito na sezon wiosna-lato 2016

Mohito Anna Jagodzińska

Twarzą kolekcji została topmodelka Anna Jagodzińska, jedyna Polka, której twarz zdobiła okładkę amerykańskiej edycji pisma „Vogue”. 

Romantyczność, zwiewność i delikatność to wiodące motywy nadchodzącego sezonu. Hasła przewodnie linii to przełamane bielą pastele i eteryczne falbanki - tworzące żywe, falujące struktury oraz koronkowe, kwiatowe ornamenty. Dzięki zabawie przezroczystościami i ażurami kolekcja jest jednocześnie subtelna i seksowna – mówi o nowej kampanii Mohito Karolina Sołtan główna projektantka marki.

Dopełnieniem kampanii wizerunkowej jest film zrealizowany przez Piotra Krzymowskiego, utalentowanego absolwenta Central Saint Martins, który na swoim koncie ma m.in. współprace z magazynami „Vogue”, „Elle” czy „Marie Claire” oraz żywymi ikonami modelingu: Anją Rubik, Amber Vallettą, Karen Elson, Evą Herzigovą oraz Karoliną Kurkovą.

Część kolekcji Mohito wiosna-lato 2016 jest już dostępna w salonach stacjonarnych oraz sklepie internetowym mohito.com. Pozostałe będą pojawiać się w sprzedaży stopniowo na przestrzeni kolejnych tygodni.

 


 

Ekipa
Modelka: Anna Jagodzińska/Avant Models
Fotograf: Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Stylizacje: Arleta Żak, Olga Roth/Mohito
Makijaż: Wilson/Warsaw Creatives
Włosy: Michał Bielecki/Warsaw Creatives
Art Directing: Robert Machałek, Ewelina Głaz/Mohito
Brand Manager Mohito: Robert Machałek
Film kampanijny: Piotr Krzymowski/D’Vision
Produkcja: Warsaw Creatives