KOLEKCJA DZIECIĘCA MAYBE4BABY NA TARGACH PLAYTIME PARIS

Gorące, francuskie lato rozpoczęło się 20 edycją Międzynarodowych Targów Dziecięcych „Playtime Paris”. Od 2 do 4 lipca, w Parc Floral, ponad 500 wystawców prezentowało modę dziecięcą i ciążową. W tym czasie, halę targową odwiedziło niemal 6 tys. potencjalnych klientów B2B. Sporym powodzeniem cieszyło się stoisko polskiej marki maybe4baby, oferującej oryginalną odzież handmade, projektowaną z myślą o najmłodszych.

AW2016-17PL-5

Francja jest jedną ze światowych stolic mody. To tu wyznaczane są odzieżowe trendy na nadchodzące sezony. Na targach Playtime Paris, tradycyjnie już, prezentowane są nowe tendencje w stylu cool kids, w oparciu o które tworzona jest potem oferta sklepowa. Wspólne dla wszystkich wystawców są też pewne tematy krawieckie. W tym roku, przebojem targów okazały się stonowane kolory i miękkie tkaniny, stanowiące dla projektantów bazę do kreowania strojów o oryginalnym i niepowtarzalnym charakterze. Pod wpływem wyobraźni kreatorów, proste i naturalne tkaniny pokryły motywy graficzne i zwierzęce, np. komiksowe printy z sylwetkami kotów lub ptaków oraz fantazyjne, ręcznie wyrabiane zdobienia.

 

Paris3

Rodzima marka maybe4baby doskonale korespondowała z tegorocznym duchem targów, prezentując dwie kolekcje: OrigaMe na Jesień/ Zimę 2016 oraz nowości na sezon wiosna/ lato 2017. Kolekcja „OrigaMe” bazuje na włóknach w 100% organicznych. Dominującą tkaniną jest, tak lubiana przez skórę, bawełna, odporna na rozciąganie, dobrze wchłaniająca wodę, antyalergiczna, po prostu... cool. Swobodę stylu najmłodszych podkreślają unikalne aplikacje i printy, zaprojektowane i wykonane przez Maybe4Baby. Kultowe dinozaury i wdzięczne kolibry inspirowane są klasycznymi wzorami origami. Tradycyjny japoński żuraw, symbolizuje szczęście i życie. Podobną radość i witalną energię odnaleźć można w każdym z modeli najnowszej kolekcji Maybe4Baby. Z kolei spodnie alladynki i wyluzowana wariacja na temat kardiganu to pierwsze zwiastuny tego, co będzie modne wiosną i latem przyszłego roku.

Najnowsza kolekcja OrigaMe dostępna od końca sierpnia 2016 w sklepie internetowym: http://maybe4baby.pl/pl/

Paris