Essential Looks 2:2012 - „From Catwalk to Salon”

modne fryzury - kolekcja Essential Looks 2:2012 - „From Catwalk to Salon”modne fryzury - kolekcja Essential Looks 2:2012 - „From Catwalk to Salon”Profesjonalni fryzjerzy Schwarzkopf Professional przygotowali kolekcję fryzur na sezon jesień-zima – Eccentric Heritage, 60´sTwist, Oriental Express i Neo Couture, które są kwintesencją jesiennych trendów.

Gdy wiosną myśleliśmy o zbliżających się wakacjach, projektanci na wybiegach w Londynie, Paryżu, Mediolanie czy Nowym Jorku przedstawiali już swoje propozycje na sezon jesień-zima. Wśród obserwatorów pokazów nie mogło zabraknąć Tylera Johnstona - światowego ambasadora marki Schwarzkopf Professional i zespołu profesjonalnych fryzjerów. Znając najgorętsze pomysły światowych kreatorów mody, stworzyli kolekcję fryzur Essential Looks 2:2012, pod hasłem „Z wybiegu do salonu”. Teraz Essential Looks 2:2012 inspiruje stylistów fryzur na całym świecie.

4 trendy Essential Looks 2:2012:

 

ECCENTRIC HERITAGE

Essential Looks 2:2012 Schwarzkopf Professional - ECCENTRIC HERITAGEEssential Looks 2:2012 Schwarzkopf Professional - ECCENTRIC HERITAGE

Niepowtarzalny mix tweedu, kaszkietów i szykownej elegancji w parze z luksusem długich i niesłychanie zdrowych włosów. Pasma zachwycają dodatkowo głębokim, jesiennym odcieniem.

Najbardziej ‘haute’ tego sezonu są wyraziste cięcia, a także kontrastowe kolory i blask. A najbardziej pożądany jesienno-zimowy look ma odcień złota, karmelu i czekolady, postrzępioną grzywkę i zmysłową stylizację.

 

60'S TWIST

Essential Looks 2:2012 Schwarzkopf Professional - 60'S TWISTEssential Looks 2:2012 Schwarzkopf Professional - 60'S TWIST

Lata 60. na wybiegach przybrały przeróżne postacie, ale zawsze nawiązywały do młodości, szaleństwa i luzu. Na włosach z kolei ta dekada pojawiła się w formie mieszanki cieniowanych bobów, fantazyjnych linii oraz jasnych blondów.

Fryzury 60'S TWIST sięgają kości policzkowych i mają krótkie grzywki. Wszystko utrzymane jest w miękkiej kolorystyce naturalnych, miodowych pasteli. Jeśli grzywka jest długa stawiamy na rozwianą wiatrem stylizację.

 

ORIENTAL EXPRESS

Essential Looks 2:2012 Schwarzkopf Professional - ORIENTAL EXPRESSEssential Looks 2:2012 Schwarzkopf Professional - ORIENTAL EXPRESS

Zarówno wizerunki z wybiegów jak i te z salonów hipnotyzują egzotyką orientu. Projektanci poddają się fascynacji ostrą kolorystyką, głębokim, ciemnym barwom i ekstremalnym teksturom, które podkreślają cięcia.

Fryzury muszą lśnić. Cięcie jest mniej awangardowe, a bardziej stonowane. Kolorystyka zachwyca miękkością i zmysłowością.

 

NEO COUTURE

Essential Looks 2:2012 Schwarzkopf Professional - NEO COUTURE

Androgeniczność, futuryzm, moc i siła były inspiracją do stworzenia tego nowoczesnego i mocnego trendu. Fryzury na wybiegach były bezkompromisowe, bo szły w parze z wyrazistymi kolekcjami. Cięcia były mocne, a kolor podkreślał zadziorny look.

Styl NEO COUTURE można przełożyć na codzienne stylizacje zmiękczając linię cięcia. Ważnym elementem jest dłuższa grzywka, a zwieńczeniem stylu jest harmonijny kolor. Prawdziwa rewolucja!

Kolekcje ESSENTIAL LOOKS już od piętnastu lat udowadniają, iż możliwe jest przeniesienie trendów z wybiegów do codziennej praktyki. To narzędzie, które w każdym sezonie inspiruje fryzjerów na całym świecie. ESSENTIAL LOOKS stał się wręcz synonimem wspólnego, międzynarodowego języka fryzjerów i kreatorów mody.

 

więcej fryzur z kolekcji ESSENTIAL LOOKS: szukaj w galerii