Modne fryzury - SMART Streetstyle

Modne fryzury Smart Streetstyle 2013Modne fryzury Smart Streetstyle 2013Dzisiejsze trendy kreują nie tylko sławni projektanci, ale także modowi blogerzy. Dlatego do tworzenia fryzjerskiej kolekcji, marka INDOLA zaprosiła czołowych blogerów. Tak powstała kolekcja INDOLA SMART Streetstyle 2013.

Blogerzy modowi przestali być uważani za wirtualnych pasjonatów mody. Stają się ekspertami, którzy zasiadając w pierwszych rzędach na pokazach największych projektantów, jako pierwsi recenzują kolekcje. Dla nich styl to nie tylko ubrania – ważne są również fryzury. 

Zobacz kolekcję modnych fryzur:

 

Trendy kolekcji SMART Streetstyle 2013:

 

Romantic Youth

Modne fryzury 2013, trend Romantic Youth, Henkel, INDOLARomantic Youth, Henkel, INDOLA

Ten sezon zdominowały motywy roślinne, ale… w nowej odsłonie. Jest świeżo i młodzieńczo, intensywnie i nowocześnie, z radością i pewnością siebie. Trend Romantic Youth nabrał miejskiego szyku dzięki najbardziej wpływowej osobie związanej z modą uliczną - Yvanowi Rodicowi - młodemu Paryżaninowi, autorowi bloga www.facehunter.blogspot.com.

 Stylizacja

Długie włosy od zawsze były synonimem kobiecości. Czasem jednak warto odejść od klasyki, aby podkreślić młodzieńczy urok i przełamać rutynę. Dopełnieniem cięcia jest ciężka grzywka, która łagodnie opada na czoło, a jej dłuższe boki współgrają z linią miękko opadających loków.Włosy  mają ciepły odcień brązu, który w tym sezonie święci triumfy. Doskonale podkreśla karnację skóry i sprawia, że włosy lśnią, niezależnie od sposobu w jaki je nosimy - upięte czy luźne, lekko potargane czy starannie wygładzone.

 

3D Dreams

Modne fryzury 2013, trend 3D Dreams, Henkel, INDOLA3D Dreams, Henkel, INDOLA

Architektoniczne formy, rzeźba warstw i grubość fałd – oto moda w wydaniu 3D. Mocne linie, strukturalne kształty i wyjątkowe sylwetki – oto marzenie każdej fashionistki w wersji 3D. Nad trendem 3D Dreams pracował założyciel jednego z najbardziej ekscytujących blogów modowych w cyberprzestrzeni. Dziecko Chicago - Phil Oh (www.streetpeeper.com), który od kilku lat uwiecznia stylizacje ulicy (głównie Tokio, Melbourne, czy Kopenhaga). Phil współpracuje m. in. z vogue.com, Helmutem Langiem, czy Adidasem.

Stylizacja

Mocne linie i kształty nawiązują do trójwymiarowej rzeczywistości. Linia konturu fryzury plus grzywka stanowią naturalną ramę dla twarzy. Formę przełamuje kaskadowa linia boczna.Trójwymiarowość nie ogranicza się jedynie do kształtu. Można ją zastosować również w koloryzacji. Głęboka śliwka stanowi bazę dla modnych pasemek.
 

Pure Simplicity

Modne fryzury 2013, trend Pure Simplicity, Henkel, INDOLAPure Simplicity, Henkel, INDOLA

Jak uwodzić prostotą? Wystarczy umiejętnie łączyć cięcie, drapowania i zmysłowe materiały. Królują lejące się tkaniny i kobieca kolorystyka. Smaczne odcienie - miodowe, orzechowe czy kremowe - dopełniają kobietę, która ceni sobie jakość. Trend stworzono we współpracy z Sørenem Jepsenem (www.thelocals.dk), który w roku 2007 zaczął tworzyć Copenhagenstreetstyle. Obecnie Jepsen działa na blogu o nazwie: The Locals, na którym znajdziecie modowe zdjęcia prosto z ulicy.

 Stylizacja

Mając w pamięci nieskazitelną linię klasycznego boba, w Pure Simlicity stawiamy na  prostotę oraz wygodę codziennej fryzury. Ważne w cięciu jest tworzenie warstw wokół linii twarzy, co daje wiele możliwości stylizacyjnych. Odcienie miedzianej czekolady lub pasemka nadają fryzurze połyskowej energii.

 

Modne fryzury 2013, trend Galactic Glamour, Henkel, INDOLAGalactic Glamour, Henkel, INDOLAGalactic Glamour

Świat mody  inspiruje się futuryzmem. Chłodne metaliczne barwy, lodowate pastele i nieposkromione odcienie wody o krystalicznym połysku powinny zainteresować fashionistki. Z kolei futurystyczne włosy to cięcia podrasowane mocnymi kolorami.  Galactic Glamour powstał dzięki Wayne'owi Tippetts (www.waynetippetts.com) - jednemu z najbardziej oryginalnych fotografów, który uwiecznia ikony stylu od niemal 30 lat.

Stylizacja

Szczyt fryzury mocno spersonalizowany, boki stopniowo podcięte w dół, aż do linii grzywki. Wiele możliwości kreacji - włosy można układać w zadziorny klif jak lub gładko czesać, podkreślając mistrzostwo strzyżenia i radykalizm kolorystyki. Czysty, kremowy blond stanowi bazę dla zaskakującego ciemnego koloru z boku głowy.

 

Hack Attack  

Modne fryzury 2013, trend Hack Attack, Henkel, INDOLAHack Attack, Henkel, INDOLA

Krzykliwa kolorystyka, bezkompromisowe cięcia i radykalne stylizacje są znakiem rozpoznawczym tego stylu. Jest wieloznaczny, nietypowy, chwytający spojrzenia, a zarazem wieczorowy i wyrażający siebie w genialnym technikolorze.  Fotografka stylu ulicznego, Carole Touati (www.lelook.eu) z uwagą śledzi hipsterskie podziemia metra Barcelony.  Dzięki wielkiej wrażliwości i nienasyconym oczom nieomylnie wychwytuje gorące trendy.

Stylizacja

Ekstrawagancja stroju wymaga mocnego cięcia. Krótką grzywkę uzupełniają dłuższe, proste i mocno przerzedzone pasma boczne. Fryzura jest dłuższa z tyłu, co nadaje jej wielowarstwowość i wielowymiarowość. Przy prostowaniu włosów, staje się asymetryczna. Kolor musi dotrzymać kroku cięciu. Niebiesko-czarna podstawa daje połysk i świetnie odbija jaśniejsze sekcje w mocnych kolorach. Diamentowa technika koloryzacji pozwala uzyskać efekt 3D.