Bezpłatne szkolenia dermatologiczne

Bezpłatne szkolenia dermatologiczneBezpłatne szkolenia dermatologiczneWe wrześniu w Krakowie i w Szczecinie odbędą się kolejne bezpłatne szkolenia dermatologiczne dla pracowników salonów pielęgnacji urody.

Udział w spotkaniach to szansa na podniesienie swoich kwalifikacji oraz włączenie się do ogólnopolskiego Programu „Derma Friendly - W trosce  o skórę”, którego celem jest m.in. walka ze stereotypami dotyczącymi chorób skóry oraz poprawianie dostępu do usług pielęgnacji urody dla pacjentów chorych dermatologicznie.  

 

W ramach Programu „Derma Friendly - W trosce o skórę”w całej Polsce trwa cykl szkoleń dermatologicznych dla pracowników salonów pielęgnacji urody: fryzjerów, kosmetyczek, manicurzystów, etc. Wykłady  prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów: dermatologów i psychologów. Uczestnicy tych spotkań otrzymują szeroką wiedzę na temat najczęściej występujących schorzeń dermatologicznych (alergie kontaktowe, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, trądzik czy grzybice skóry) oraz dowiadują się, w jaki sposób rozmawiać z klientami, którzy mają widoczne objawy chorobowe na skórze.

Proponowana tematyka warsztatów obejmuje między innymi następujące obszary: prawdy i mity na temat chorób skóry, właściwa pielęgnacja skóry zmienionej dermatologicznie, aspekt psychologiczny chorób skóry oraz warsztaty dotyczące komunikacji z klientami.  O wysoki poziom merytoryczny szkoleń dba Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, które jest Partnerem Programu.

Salon, która wyrazi chęć udziału w programie otrzyma Certyfikat „Derma Friendly – W trosce o skórę” oraz specjalne oznaczenie z logo programu wyróżniające salon i jego przeszkolenie w obszarze dermatologii. Dodatkowo jego adres zostanie umieszczony na stronie internetowej projektu, która zawierać będzie mapę salonów biorących udział w programie. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma także imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.

Bezpłatne szkolenia dermatologiczneBezpłatne szkolenia dermatologiczneTerminy spotkań:
Kraków – 9.09.2013 (ostatnie wolne miejsca)
Szczecin- 23.09.2013

Informacje o Programie i zapisy, tel.: 795 520 964.  Zapraszamy.
Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.